0342 70 10 40 info@xperit.nl

Ons team

Onze medewerkers



Lubbert van den Heuvel

Lubbert van den Heuvel

Partner
lvdheuvel@xperit.nl

Wim de Bruin

Wim de Bruin

Partner
wdbruin@xperit.nl

Melieske Smitshoek - Catsburg

Melieske Smitshoek - Catsburg

Office Assistant
msmitshoek@xperit.nl

Ronald Evers

Ronald Evers

Sales Consultant
revers@xperit.nl

Maritt ten Hoedt

Maritt ten Hoedt

Marketing medewerker
mthoedt@xperit.nl

Petra van Boordt

Petra van Boordt

NAV Functioneel Consultant | Project Manager
pvboordt@xperit.nl

Hendrik van Berkum

Hendrik van Berkum

NAV Functioneel Consultant | Project Manager
hvberkum@xperit.nl

Gijs van Os

Gijs van Os

Solution Architect
gvos@xperit.nl

Geert Kraaijeveld

Geert Kraaijeveld

NAV Functioneel Consultant
gkraaijeveld@xperit.nl

Michael Glashouwer

Michael Glashouwer

Manager Development
mglashouwer@xperit.nl

Peter Leurink

Peter Leurink

NAV Technisch Consultant
pleurink@xperit.nl

Jelle van Dommelen

Jelle van Dommelen

NAV Technisch Consultant
jvdommelen@xperit.nl

Bart Mestrum

Bart Mestrum

NAV Functioneel Support Consultant
bmestrum@xperit.nl

Renco Lubbers

Renco Lubbers

Power BI consultant
rlubbers@xperit.nl

Aan een half woord hebben wij genoeg, want...

Xperit verdiept zich in uw bedrijf. Op die manier gaan we voor langetermijnrelaties met onze klanten.
brochure xperit De consultants van Xperit hebben jarenlange ervaring bij groothandels- en productiebedrijven.
brochure xperit Xperit bedient meer dan 1000 gebruikers met hun state of the art software, diensten en support.
Xperit oplossingen zijn powered bij Microsoft Dynamics NAV-software en Microsoft Power BI.

Xperit Solutions

Anthonie Fokkerstraat 39a
3772 MP Barneveld
T. +31(0)342 70 10 40
E. info@xperit.nl

Nieuwsbrief