0342 70 10 40 info@xperit.nl

Ons team

Onze medewerkers



Lubbert van den Heuvel

Lubbert van den Heuvel

Partner
lvdheuvel@xperit.nl

Wim de Bruin

Wim de Bruin

Partner
wdbruin@xperit.nl

Melieske Smitshoek - Catsburg

Melieske Smitshoek - Catsburg

Office Assistant
msmitshoek@xperit.nl

Ronald Evers

Ronald Evers

Sales Consultant
revers@xperit.nl

Maritt ten Hoedt

Maritt ten Hoedt

Marketing medewerker
mthoedt@xperit.nl

Petra van Boordt

Petra van Boordt

NAV Functioneel Consultant | Project Manager
pvboordt@xperit.nl

Hendrik van Berkum

Hendrik van Berkum

NAV Functioneel Consultant | Project Manager
hvberkum@xperit.nl

Gijs van Os

Gijs van Os

Solution Architect
gvos@xperit.nl

Geert Kraaijeveld

Geert Kraaijeveld

NAV Functioneel Consultant
gkraaijeveld@xperit.nl

Michael Glashouwer

Michael Glashouwer

Manager Development
mglashouwer@xperit.nl

Peter Leurink

Peter Leurink

NAV Technisch Consultant
pleurink@xperit.nl

Jelle van Dommelen

Jelle van Dommelen

NAV Technisch Consultant
jvdommelen@xperit.nl

Bart Mestrum

Bart Mestrum

NAV Functioneel Support Consultant
bmestrum@xperit.nl

Renco Lubbers

Renco Lubbers

NAV Functioneel Consultant | Power BI consultant
rlubbers@xperit.nl

Jerrold Krijgsman

Jerrold Krijgsman

Consultant
jkrijgsman@xperit.nl

Contactgegevens

Xperit Solutions
Anthonie Fokkerstraat 39a
3772 MP Barneveld

Tel: +31(0)342 70 10 40
E-mail: info@xperit.nl

Nieuwsbrief

Privacy

Lees ons privacybeleid hier.